Pytania F.A.Q

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę na którą składają się:

Konstrukcje
dachowe
Konstrukcje<br />dachowe

Konstrukcje
dachowe

Pokrycia
dachowe
Pokrycia<br />dachowe

Pokrycia
dachowe

Montaż
elementów
dachowych
Montaż<br />elementów<br />dachowych

Montaż
elementów
dachowych

Usługi
budowlane
Usługi<br />budowlane

Usługi
budowlane

Wynajem
maszyn
budowlanych
Wynajem<br />maszyn<br />budowlanych

Wynajem
maszyn
budowlanych

Serwis
dachowy
Serwis<br />dachowy

Serwis
dachowy


Na każdy projekt patrzymy całościowo.

Rozpoczynamy od doradztwa w zakresie materiałów oraz dostępnych technologii, wykonujemy zlecone nam prace i oferujemy gwarancję na wykonane usługi.

Klienci mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki setkom wykonanych prac dostrzegamy niedociągnięcia w projektach przygotowywanych przez architektów i na etapie wykonywania prac jesteśmy w stanie skutecznie je redukować, aby finalny efekt był nie tylko trwały, ale również estetyczny.

Dbamy o wszystkie szczegóły, wykonując najbardziej precyzyjne obróbki w strategicznych miejscach jak np. okna dachowe, wyłazy czy kominy, aby dach był szczelny i dobrze zabezpieczony także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Wykonujemy pokrycia dachowe nie tylko na nowych inwestycjach, ale także modernizujemy i wymieniamy dachy nie nadające się już do użytku. Wykonujemy także przeróbki budowlane.

Każdą wycenę i analizę dostępnych technologii przygotowujemy w oparciu o preferencje i potrzeby klientów oraz charakter poszczególnych inwestycji. Do naszych zadań podchodzimy praktycznie, mając również na uwadze, że dach to jeden z najbardziej widocznych elementów budynku, który powinien być nie tylko trwały, ale także przyjemny dla oka. 

 

Ostatnia realizacja

Miejscowość

Myślenice

Przedstawiamy pokrycie dachowe z zastosowaniem blachy na rąbek stojący firmy Ruukki. Dach na budynku został pokryty nowoczesną blachą o nieszablonowym kolorze...

Pokrycia dachowe

Blacha na Rąbek

Zobacz tą realizacje
238 m2Metraż
dniCzas wykonania

Profesjonalne usługi dekarskie
na terenie całego kraju

Nasi specjaliści podejdą indywidualnie do każdego zlecenia, dostosowując się do unikalnych potrzeb klienta.

Dbamy nie tylko o jakość wykonania, ale także o terminowość i efektywność prac. Nasze projekty to harmonia funkcjonalności, estetyki oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

Gwarancja jakościPotwierdzona wieloma
pozytywnymi rekomendacjami
30 lat doświadczeniaWiedza poparta rozmaitymi szkoleniami i projektami
Estetyka wykonaniaDbamy o jakość
w każdym elemencie
Doradztwo i pomocNa każdym przred i po etapie współpracy

Potrzebujesz wyceny?

Skorzystaj z naszego formularza i wyceń usługi.

Formularz online

Poznaj opinie naszych klientów

Z którymi na przestrzeni lat współpracowaliśmy

Ewelina Jagocińska

Data - Marzec 2021

"Z całego serca polecamy firmę Knapdrew! Zajęli się naszym dachem z niezwykłą starannością i dokładnością. To, co wyróżnia ich spośród innych, to nie tylko fachowość, ale także elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klienta."

Halina Romanowska

Data - Kwiecień 2021

"Dach naszego domu prezentuje się doskonale, dzięki precyzyjnym umiejętnościom dekarskim, jakie prezentuje zespół Knapdrew. Doradztwo również zasługuje na ocenę 5/5!. Polecamy ich usługi z czystym sumieniem!"

Franek Grzegorski

Data - Maj 2022

"Polecam! Zlecaliśmy im różnorodne prace, od napraw po kompleksowe pokrycie dachu, i za każdym razem byliśmy pełni zachwytu rezultatami. Firma, z którą warto współpracować, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług dekarskich"