Pytania F.A.Q

Przedstawiając nasze przedsiębiorstwo chcielibyśmy zaznaczyć na początku, że nasza firma, stawia przede wszystkim na dobre praktyki budowlane i właśnie dlatego znajdujemy się tutaj specjalnie dla Państwa.

Tworzymy firmę rodzinna, która działa w branży budowlanej od samego początku.

Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem, w tym dachami i robotami ogólnobudowlanymi. Działając pod nazwą "Knap-Drew" realizujemy kompleksowe usługi dla indywidualnych inwestorów, firm deweloperskich i generalnych wykonawców.

Oferujemy gotowe rozwiązania, w tym przygotowanie konstrukcji dachu, wykonywanie pokryć dachowych, montaż elementów, serwis dachowy, przebudowy budynków, a także szerzej tj. wynajem maszyn budowlanych np. dźwigów, ładowarek teleskopowych i podnośników koszowych, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych prac. Mamy na swoim koncie zrealizowane setki projektów. Oferujemy doradztwo w pełnym zakresie – od zaprojektowania konstrukcji dachowej, poprzez dobór odpowiednich materiałów, jak i całe wykonawstwo łącznie z niezbędnym obróbkami i przygotowaniem budynków pod prace dekarskie, w tym zmianę geometrii dachu.

Nasza firma nieustannie dąży do rozwoju.

Poszerzamy obszar wykonywanych prac na obszary sąsiadujące z województwem Małopolskim i Śląskim. Rozwijamy się bardzo dynamicznie realizując zlecenia kompleksowej budowy budynków od podstaw. Jest to możliwe, dzięki doświadczeniu oraz inwestowaniu we własny sprzęt budowlany, co zapewnia ciągłość i najlepszą jakość wykonywanej pracy. Również intensyfikujemy się dzięki Państwu. Podtrzymując relację z Państwem, zapewniamy gwarancję na wykonane usługi z pełnym serwisem na wykonane prace, który pozwala sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Ostatnia realizacja

Miejscowość

Myślenice

Przedstawiamy pokrycie dachowe z zastosowaniem blachy na rąbek stojący firmy Ruukki. Dach na budynku został pokryty nowoczesną blachą o nieszablonowym kolorze...

Pokrycia dachowe

Blacha na Rąbek

Zobacz tą realizacje
238 m2Metraż
dniCzas wykonania

Profesjonalne usługi dekarskie
na terenie całego kraju

Nasi specjaliści podejdą indywidualnie do każdego zlecenia, dostosowując się do unikalnych potrzeb klienta.

Dbamy nie tylko o jakość wykonania, ale także o terminowość i efektywność prac. Nasze projekty to harmonia funkcjonalności, estetyki oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

Gwarancja jakościPotwierdzona wieloma
pozytywnymi rekomendacjami
30 lat doświadczeniaWiedza poparta rozmaitymi szkoleniami i projektami
Estetyka wykonaniaDbamy o jakość
w każdym elemencie
Doradztwo i pomocNa każdym przred i po etapie współpracy

Potrzebujesz wyceny?

Skorzystaj z naszego formularza i wyceń usługi.

Formularz online

Poznaj opinie naszych klientów

Z którymi na przestrzeni lat współpracowaliśmy

Ewelina Jagocińska

Data - Marzec 2021

"Z całego serca polecamy firmę Knapdrew! Zajęli się naszym dachem z niezwykłą starannością i dokładnością. To, co wyróżnia ich spośród innych, to nie tylko fachowość, ale także elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klienta."

Halina Romanowska

Data - Kwiecień 2021

"Dach naszego domu prezentuje się doskonale, dzięki precyzyjnym umiejętnościom dekarskim, jakie prezentuje zespół Knapdrew. Doradztwo również zasługuje na ocenę 5/5!. Polecamy ich usługi z czystym sumieniem!"

Franek Grzegorski

Data - Maj 2022

"Polecam! Zlecaliśmy im różnorodne prace, od napraw po kompleksowe pokrycie dachu, i za każdym razem byliśmy pełni zachwytu rezultatami. Firma, z którą warto współpracować, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług dekarskich"