Pytania F.A.Q

Jakie rodzaje dachów może wykonać Państwa firma?

Wykonujemy dachy płaskie, jednospadowe, jak i wielospadowe (dwuspadowe, czterospadowe, wielospadowe) oraz dachy mansardowe i wykusze.

Jakie rodzaje pokryć dachowych są obecnie na topie?

Wiele zależy w tym przypadku od preferencji klienta oraz wybranego projektu, aby bryła budynku razem z dachem tworzyła spójną całość. Najpopularniejsze pokrycia to blachodachówka za względu na korzystną cenę w stosunku do jakości oraz dachówka z uwagi na trwałość i estetyczny wygląd.

Jak policzyć ilość m2 dachu na moim budynku? 

Takie dane powinny znajdować się w przygotowanym projekcie. Ponadto w sieci dostępne są kalkulatory pozwalające na szybkie dokonanie obliczeń. Powierzchnię całkowitą dachu oblicza się na podstawie wzoru: powierzchnia dachu w rzucie z góry / cosinus kąta nachylenia.

Ile trwa wykonanie średniej wielkości dachu na domu jednorodzinnym?

W naszej firmie taki czas to zwykle 15 dni roboczych. Składa się na niego dokonanie pomiarów, wykonanie konstrukcji, położenie pokrycia oraz dokonanie obróbek razem z zamontowaniem rynien.

Jakie prace wykonują Państwo oprócz tych związanych z dachami?

Zajmujemy się także pracami ogólnobudowlanymi - wyburzeniami ścian, podwyższaniem poddasza, wykonywaniem ścian kolankowych, które pozwalają na odświeżenie wyglądu budynków i poprawę ich funkcjonalności oraz zwiększanie powierzchni użytkowej.

Jakie są etapy realizacji projektu?

Najpierw na podstawie projektu dokonujemy wyceny, po jej akceptacji możemy podpowiedzieć ile materiału kupić, a następnie przystępujemy do wykonania prac.

Jaki sprzęt budowlany można u Państwa wynająć?

Dysponujemy dźwigiem dekarskim do 37 metrów wysięgu, ładowarką teleskopową do 4 ton udźwigu, podnośnikiem koszowym do 21 i 37 metrów wysięgu. 

Skorzystaj z naszej oferty

Rozpoczynamy od doradztwa w zakresie materiałów oraz dostępnych technologii, wykonujemy zlecone nam prace i oferujemy gwarancję na wykonane usługi.

Konstrukcje
dachowe
Konstrukcje<br />dachowe

Konstrukcje
dachowe

Pokrycia
dachowe
Pokrycia<br />dachowe

Pokrycia
dachowe

Montaż
elementów
dachowych
Montaż<br />elementów<br />dachowych

Montaż
elementów
dachowych

Usługi
budowlane
Usługi<br />budowlane

Usługi
budowlane

Wynajem
maszyn
budowlanych
Wynajem<br />maszyn<br />budowlanych

Wynajem
maszyn
budowlanych

Serwis
dachowy
Serwis<br />dachowy

Serwis
dachowy

Ostatnia realizacja

Miejscowość

Myślenice

Przedstawiamy pokrycie dachowe z zastosowaniem blachy na rąbek stojący firmy Ruukki. Dach na budynku został pokryty nowoczesną blachą o nieszablonowym kolorze...

Pokrycia dachowe

Blacha na Rąbek

Zobacz tą realizacje
238 m2Metraż
dniCzas wykonania

Profesjonalne usługi dekarskie
na terenie całego kraju

Nasi specjaliści podejdą indywidualnie do każdego zlecenia, dostosowując się do unikalnych potrzeb klienta.

Dbamy nie tylko o jakość wykonania, ale także o terminowość i efektywność prac. Nasze projekty to harmonia funkcjonalności, estetyki oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

Gwarancja jakościPotwierdzona wieloma
pozytywnymi rekomendacjami
30 lat doświadczeniaWiedza poparta rozmaitymi szkoleniami i projektami
Estetyka wykonaniaDbamy o jakość
w każdym elemencie
Doradztwo i pomocNa każdym przred i po etapie współpracy

Potrzebujesz wyceny?

Skorzystaj z naszego formularza i wyceń usługi.

Formularz online

Poznaj opinie naszych klientów

Z którymi na przestrzeni lat współpracowaliśmy

Ewelina Jagocińska

Data - Marzec 2021

"Z całego serca polecamy firmę Knapdrew! Zajęli się naszym dachem z niezwykłą starannością i dokładnością. To, co wyróżnia ich spośród innych, to nie tylko fachowość, ale także elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klienta."

Halina Romanowska

Data - Kwiecień 2021

"Dach naszego domu prezentuje się doskonale, dzięki precyzyjnym umiejętnościom dekarskim, jakie prezentuje zespół Knapdrew. Doradztwo również zasługuje na ocenę 5/5!. Polecamy ich usługi z czystym sumieniem!"

Franek Grzegorski

Data - Maj 2022

"Polecam! Zlecaliśmy im różnorodne prace, od napraw po kompleksowe pokrycie dachu, i za każdym razem byliśmy pełni zachwytu rezultatami. Firma, z którą warto współpracować, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług dekarskich"